21 Stycznia 2022 00:56
Menu
Z życia szkoły
Konkurs świąteczny
Zimowe zabawy klasy 1b
Kolorowe kredki nama...
Kasztany, kasztany ...
Zawody w piłkę rę...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2021/2022 » Trzynastka w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
Trzynastka w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
Brak obrazka We wtorek, 16 listopada odbył się gminny etap turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który w naszej szkole tradycyjnie cieszy się dużą popularnością.
W tym roku udało nam się wystawić 4 drużyny: 2 w kategorii wiekowej U-10 i 2 w kategorii U-12. W turnieju na etapie gminnym w kategorii U -10 były w sumie 3 drużyny z Pabianic. Oprócz naszych reprezentacji była też Szkoła Podstawowa nr 14.
W pierwszym meczu między SP 13 I i SP 13 II padł wynik 18-0 dla SP 13 I. W drugim meczu SP 13 I po pełnym emocji pojedynku wygrywa z SP 14 2-1. W ostatnim meczu SP 14 wygrywa z SP 13 II 21-0. Tym samym SP 13 I zajmuje pierwsze miejsce i wygrywa prawo startu w etapie powiatowym. Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek z naszej szkoły.
W kategorii U-12 było 5 zespołów. SP 13 I rozpoczęło od zwycięstwa z SP 14 2-0. Następnie pokonało SP 2 12-0, później rozprawiliśmy się z drużyną SP 1 wynikiem 4-0. W ostatnim, braterskim pojedynku z SP 13 II
padł wynik 14-0 dla SP 13 I. Z kompletem zwycięstw i bilansem 32 goli strzelonych i zero straconych nasza pierwsza drużyna zajęła pierwsze miejsce i wygrała prawo startu w etapie powiatowym.
Druga drużyna również bardzo dzielnie walczyła w każdym meczu.
Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce.
Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek i medal za udział.

W organizacji turnieju pomagali chłopcy z klas VIII i zrobili to naprawdę imponująco. Za ich pomoc i wkład w zwycięstwa naszych drużyn należą im się ogromne brawa i podziękowania.

Opiekunem drużyn był nauczyciel wych. fizycznego p.Rafał Raźniewski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole