03 Lipca 2022 04:13
Menu
Z życia szkoły
Akcja "Żonkile"
Dzień czekolady
Dzień Pizamy w Trzy...
Wiosenny Konkurs Pio...
Wielkanocne smakoły...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Realizowane programy
Z życia szkoły: Realizowane programy
"Mądra szkoła czyta dzieciom"
„Mądra szkoła czyta dzieciom” to nowa odsłona kampanii społecznej prowadzonej przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom". W ramach realizacji tego programu w naszej szkole codziennie na pierwszych lekcjach całej klasy przez 5 minut nauczyciele będą czytali uczniom książkę. W ciągu roku szkolnego do ...

"Daj mi skrzydła"
Z początkiem września ruszyła w klasach I-III realizacja projektu "Daj mi skrzydła". Projekt skierowany jest do uczniów chcących rozwijać swoje zdolności oraz do mających trudności w nauce.
W ramach projektu prowadzone są następujące zajęcia:....

Edukacja dla Bezpieczeństwa
Program "Edukacja dla Bezpieczeństwa" Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu jest realizowany w klasach czwartych w ramach wychowania komunikacyjnego. Z całego pakietu w tym roku realizowane są zagadnienia dotyczące ruchu drogowego.

Program "Skrzydła" w Szkole Podstawowej nr 13
Nasza placówka jest jedną z 25 szkół w Polsce, w której realizowany jest program „Skrzydła”. Prowadzi go Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Program skierowany jest do dziesięciorga szczególnie uzdolnionych dzieci. Partnerem wykonawczym Caritas przy realizacji określonej opieki nad uczniami w ramach programu jest pedagog szkolny; pani Dorota Pawłowska.
Programy realizowane w naszej szkole