21 Listopad 2017 05:36
Menu
Z życia szkoły
Goście w naszej "13"
Żółto - brązowa ...
Zaczarowane dynie
Noc, jakich mało….
Język angielski z H...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Herbatka u Kubusia Puchatka
27 listopada serdecznie zapraszamy na "Herbatkę u Kubusia Puchatka". Będzie to już trzecie popołudniowe czytanie książki. Spotkanie odbywa się w ramach programu "Cała Polska czyta dzieciom". W miłym popołudniowym nastroju, przy blasku świec książki czytać będą rodzice lub dziadkowie.
Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 17.30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz chętne osoby do czytania książek. Prosimy o przekazanie wychowawcom informacji o swoim przybyciu na spotkanie.

Ponieważ tradycyjnie już obchodzimy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia serdecznie zachęcamy o przynoszenie pluszowych misiów do p.E.Makowskiej do dnia 22 listopada. Misie muszą być podpisane!
Goście w naszej "13"
Brak obrazkaOpiekunowie Szkolnego Koło Wolontariatu zaprosili na spotkanie z uczniami z klas IV - VII specjalnych gości.Pani Agnieszka Jaksa-Twardy i Anna Wendler, to osoby, które z wielką pasją i zaangażowaniem działają na co dzień w Pabianickiej Sieci Wolontariatu. Wolontariuszki przekazywały naszym uczniom swoją wiedzę i ideały związane z byciem wolontariuszem. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zrozumieli, co to znaczy być wolontariuszem i swoją postawą pokażą, że oni też potrafią.
Dwóch uczestników spotkania zostało wyróżnionych przez ...

więcej i zdjęcia

Autor: Dorota Pawłowska
Żółto-brązowa klasa 3b
Brak obrazkaW poniedziałek 13 listopada, mimo pochmurnej, deszczowej pogody, w naszej klasie zagościły kolory złotej jesieni, a to za sprawą żółtych i brązowych bluzeczek, T-shirtów i spodni, które miały na sobie dzieci. Cała klasa odpowiedziała na" kolorowy apel" Samorządu Uczniowskiego. Dzięki takim akcjom zwykły szkolny dzień nabiera barw.
Gorąco DZIĘKUJĘ RODZICOM naszej klasy, którzy zawsze wspierają szkolne akcje :)

Autor: Monika Mettler
Zaczarowane dynie
Brak obrazka31 października 2017 roku Samorząd Szkolny rozstrzygnął konkurs na najładniejszą dynię oraz quiz związany z Halloween. Tego dnia na parapetach okiennych zagościła istna plejada dyniowych gwiazd: dynie małe, duże, wesołe, smutne, zabawne, a nawet straszne. Trzeba przyznać, iż pomysłów na konkursowe prace było mnóstwo. Jury miało więc nie lada zadanie, by spośród wielu prac wybrać te najładniejsze i najbardziej oryginalne. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w szkolnym konkursie na najpiękniejszą dynię I miejsce zajął uczeń klasy VII b Artur Nowak , II miejsce Oliwer Grabowski z IVb, zaś III miejsce uczeń klasy IIIa Dominik Górecki. Z kolei w quizie sprawdzającym wiedzę o Halloween najlepiej wypadli uczniowie klasy VII b Krzysztof Wroński oraz Jakub Herbrych.

Autor: Sylwia Muszyńska

Galeria zdjęć
WYSTAWA PLUSZOWYCH MIŚKÓW
Już po raz kolejny organizujemy w naszej szkole pokaz pluszowych miśków. Dlatego też wszystkich uczniów prosimy o wypożyczenie swoich ulubieńców na czas trwania wystawy. Czekamy na miśki małe i duże, stare i nowe, te ukochane i te zalegające dna szafy i dawno zapomniane.
Do 17 listopada przynosimy miśki do sali nr 11 w godz. 8.00- 13.30. Miśki powinny być opatrzone kartką z imieniem i nazwiskiem właściciela, co ułatwi późniejszy ich zwrot.

Autor: Edyta Makowska
Język angielski z Halloween
Brak obrazkaWe wtorek 31 października klasy młodsze spotkały się na wspólnej lekcji języka angielskiego, mającej na celu zapoznanie ze zwyczajem Halloween. Zajęcia odbyły się zgodnie z realizacją programu przybliżania kultury innych krajów w ramach nauczania języka obcego. Dzieci zaprezentowały przygotowane w domu stroje halloweenowe (niektóre były bardzo dopracowane), odtańczyły wspólny taniec i zaśpiewały piosenki o tematyce zajęć.

Autor: Monika Mettler

więcej

Dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018

wykaz


W dodatkowych dniach wolnych nie ma zajęć dydaktycznych.
Szkoła zgodnie z przepisami zapewnia opiekę świetlicową wszystkim potrzebującym uczniom.
Informacje dla nauczycieli ...
... widoczne po zalogowaniu.
Programy realizowane w naszej szkole