27 Styczeń 2015 06:41
Menu
Z życia szkoły
Powrót do tradycji…
Nasz dobra passa nad...
Z wizytą w Teatrze ...
Trzynostkowicze kole...
Być dobrym jak chleb
Dla uczniów od nauczycieli
WebQuest - Wynalazki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rekrutacja 2015
Zbliża się czas rekrutacji uczniów do klas pierwszych!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z Rodzicami na zajęcia Akademii Przedszkolaka.

W ramach realizacji tego projektu, nauczyciele "Trzynastki" przygotowali różne formy zajęć tematycznych w oparciu o gry i zabawy.
Można będzie poznać przyszłych wychowawców i nie tylko!!!

Szczegóły dotyczące zajęć znajdują się w folderze informacyjnym.

folder informacyjny

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!
Powrót do tradycji…
Brak obrazkaPonieważ uczniowie klasy VIb najbardziej ze wszystkich zajęć lubią aktywny wypoczynek, powrócili do zawieszonych kilka miesięcy temu sobotnich sportowych spotkań. Ponieważ zima dopiero nadeszła, a dzieciaki nie mogły się jej doczekać, postanowiły w ramach rozgrzewki przed sezonem sportów zimowych poćwiczyć nieco grę w siatkówkę oraz zbijanego. W tym celu uczniowie spotkali się w sobotnie przedpołudnie 17.01.14r. wraz z wychowawcą panią Edytą Makowską w szkole, by przez bite dwie godziny skakać, hasać i trenować. Oczywiście i tym razem towarzyszyli im ...

więcej
Nasz dobra passa nadal trwa!!!
Znów spieszymy z dobrą wiadomością. Tuż przed Bożym Narodzeniem prawie 40 uczniów klas IV-VI wzięło udział w II Ogólnopolskim Konkursie ,, Legendy, baśnie i bajki polskie”, na którego dokładne wyniki musimy jeszcze poczekać, gdyż otrzymamy je dopiero pod koniec stycznia. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: plastycznej i polonistycznej. W pierwszym przypadku uczniowie mieli za zadanie zaprojektować ilustrację do jednej z podanych przez organizatorów lektury. W drugim natomiast przystąpili do napisania testu z wiedzy o wybranych legendach i baśniach. Musieli też napisać krótkie wypracowanie. Jak widać, zadania wcale nie były proste, tym bardziej, że konkurencja naprawdę była duża. Tym bardziej jest nam miło poinformować, iż ...

więcej
„Grać każdy może”.
W ramach zapowiadanych spotkań w I edycji „Mam talent” szykuje się całkiem niezła gratka dla uczniów posiadających umiejętność gry na instrumencie. Wszyscy, którzy pragną zmierzyć się z innymi, posiadającymi ten nietuzinkowy talent proszeni są o zgłaszanie się do p. Doroty Pawłowskiej do dnia 22 stycznia 2015 r. Konkurs odbędzie się 26 stycznia 2015 r. o godzinie 15.30.
Jednocześnie pragniemy przedstawić sprostowanie. W ramach zapowiedzi konkursu ”Mam talent” poinformowaliśmy, że temat spotkania, to „Rozmaitości”.
Za pomyłkę przepraszamy.
Tym razem po prostu gramy
Nowa formuła sprawdzianu w klasie szóstej
Wielkimi krokami zbliża się termin sprawdzianu w klasie szóstej.

Od tego roku szkolnego sprawdzian odbywa się w dwóch częściach. Część pierwsza trwa 80 minut i obejmuje zadania z języka polskiego oraz matematyki, natomiast część druga trwa 45 minut i dotyczy zadań z języka obcego nowożytnego. Poszczególne części sprawdzianu rozdzielone są przerwą.
Przystąpienie do sprawdzianu jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej.

W związku ze zmianą formy sprawdzianu w szóstej klasie szkoły podstawowej ...


więcej
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015

wykaz
Programy realizowane w naszej szkole