22 Wrzesień 2014 18:13
Menu
Z życia szkoły
Dzień integracyjny ...
Zakończenie roku sz...
KONKURS PRZYRODNICZY...
Miting lekkoatletycz...
Wycieczka do Torunia
Dla uczniów od nauczycieli
WebQuest - Wynalazki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kuba znów na podium!
Brak obrazkaNa zorganizowanym w sobotę, 20 września Wrześniowym Biegu Przełajowym w Parku Wolności nasz uczeń Kuba Nowogrodzki z klasy Va zajął trzecie miejsce.
Bieg organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Pabianicach oraz Młodzieżowy Dom Kultury.
Celem biegu jest upamiętnienie bitwy z Kampanii Wrześniowej, stoczonej w obronie Pabianic przez 15 Pułk Piechoty "Wilków" oraz popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie Kubie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Nowa Rada Samorządu - wybrana!!!
Brak obrazka11.09.2014r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Zanim uczniowie przystąpili do głosowania, wszyscy kandydaci mieli okazję do zaprezentowania się przed swoimi wyborcami, by ich przekonać, iż to właśnie oni są najlepszymi kandydatami, którzy będą ich reprezentować na forum szkoły. Następnie odbyło się głosowanie, w wyniku którego wybrany został samorząd na nowy rok szkolny 2014/15. Przewodniczącym szkoły został Adrian Krawczyk z klasy Vb, jego zastępcą Martyna Jasińska z VIa, natomiast sekretarzem Miłosz Domagała z klasy IVa.
Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że będą godnie reprezentować interesy swoich kolegów i koleżanek oraz dbać o to, by w naszej szkole wiele się działo.
Zajęcia pozalekcyjne
Zapraszam do zapoznania się z wykazem oraz terminami zajęć pozalekcyjnych - w zakładce "Do pobrania"
Dzień integracyjny "Szkoła na wesoło"
Brak obrazka5 września upłynął w naszej szkole pod znakiem integracji. Tego dnia mieliśmy okazję nie tylko lepiej się poznać, ale i świetnie bawić za sprawą zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców ,, Rajdu z jajem”. Był on adresowany do uczniów klas IV- VI i to właśnie oni mieli okazję podczas jego trwania wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale i umysłową. W tym samym czasie uczniowie klas I- III mieli możliwość wspólnej zabawy w grupach klasowych oraz korzystali z zabawy na świeżym powietrzu na tzw. dmuchańcach, które ustawione zostały na naszym szkolnym boisku, dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły.

więcej i galeria zdjęć
Zdjęcia szkolne
Rada Rodziców przy SP13 w Pabianicach informuje, że na terenie szkoły zdjęcia uczniom będzie robiła firma MAWI, która jako jedyna zgłosiła swoją ofertę w konkursie.

W imieniu RR: Katarzyna Libich
Trzynastka "Szkołą w ruchu"

Jako jedyna szkoła w mieście (a jedna z trzech w powiecie pabianickim) zdobyliśmy tytuł "Szkoły w ruchu" przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej. Aby go uzyskać musieliśmy podjąć szereg działań na rzecz aktywności fizycznej w następujących obszarach:
• Ruch w szkole
• Ruch poza szkołą
Dzięki dużemu zaangażowaniu grupy nauczycieli i rodziców, którzy swoją aktywną postawą zachęcili uczniów do zwiększonej aktywności fizycznej spełniliśmy wszystkie wymagania.
Jest to dla naszej szkoły szczególne wydarzenie biorąc pod uwagę fakt, że nie posiadamy profesjonalnego boiska szkolnego.
Zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy!
Programy realizowane w naszej szkole