25 Listopad 2015 05:10
Menu
Z życia szkoły
Święto Niepodległ...
Kolejne sportowe suk...
Dzień Edukacji Naro...
I Ty możesz zostać...
Nowy rekord
Dla uczniów od nauczycieli
WebQuest - Wynalazki
WebQuest - Bądź bezpieczny w sieci
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Światowy Dzień Pluszowego Misia
Brak obrazkaNa ten szczególny dzień przygotowywaliśmy się już od kilku tygodni. Zaledwie kilka dni przed corocznym świętem pluszowego misia jesteśmy gotowi. Tak duża grupa puchatych zwierzaków dawno już nie gościła w naszej szkole. Ale udało się! Dzięki dużemu zaangażowaniu wielu z Was, mamy od wtorku okazję podziwiać różnorodność tej jednej z najstarszych zabawek świata. Na naszej wystawie mamy więc miśki małe, duże, a nawet wręcz ogromne, nowe, stare, kolorowe i jednobarwne, w ubrankach i bez, w czapkach, okularach na nosie, a nawet parami. Aż nie wiadomo, na którego patrzeć. Przygotowana wystawa rozpoczęła obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadającego na dzień 25 listopada. Ale atrakcji na tym nie koniec. Podczas ...

więcej
Kochamy czworonogi!
Brak obrazkaPo raz kolejny mogliśmy się przekonać, że w naszej szkole nie brakuje miłośników czworonogów. Gdy zakończyliśmy akcję zbiórki karmy dla zwierząt, okazało się, że udało nam się zebrać naprawdę dużą ilość karmy, sporo misek i kocyków a także smakowite kostki dla psów.
Dzięki wszystkim tym, którzy wsparli naszą akcję, zwierzaki z pabianickiego schroniska będą na pewno szczęśliwe. W długie zimowe wieczory będą mogły coś schrupać i powylegiwać się na miękkich kocykach. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że nie jest im obojętny smutny los psiaków ze schroniska. Akcja spotkała się z dużym odzewem ze strony uczniów, którym w imieniu zwierząt bardzo, bardzo dziękujemy.
Nad przebiegiem akcji czuwali opiekunowie Samorządu Szkolnego.
Herbatka u Kubusia Puchatka
25 listopada serdecznie zapraszamy na "Herbatkę u Kubusia Puchatka". Będzie to popołudniowe czytanie książki w ramach programu "Mądra szkoła czyta dzieciom". Czytać książki będą rodzice lub dziadkowie.
Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 17.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów.
,,PODARUJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA”
Polski Czerwony Krzyż zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji: ,, Podaruj pluszaka dla dzieciaka”. Aby podarować radość dzieciom z hospicjum wystarczy przynieść nową zabawkę lub grę. Akcja trwa do 4 grudnia. Wszystkich, którzy zechcą podarować dzieciom odrobinę radości w postaci pluszowej zabawki lub gry, zapraszamy do udziału w akcji.

Zabawki przynosimy do sali nr 11, do pani Edyty Makowskiej - opiekuna samorządu szkolnego.
Tym, którzy zechcą wziąć udział w akcji już dziś bardzo serdecznie dziękujemy.
Święto Niepodległości - uroczysty apel
Brak obrazkaRocznica odzyskania niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia dla wszystkich Polaków, na stałe wpisała się w kalendarz naszych szkolnych uroczystości.
Święto to ustanowiono, by uczcić rocznicę wskrzeszenia państwa polskiego, które po 123 latach niewoli - w 1918 r. stało się niepodległe, wolne od zaborców. Wydarzenie to jest uznawane za najważniejsze w naszej historii.
W dniu 10 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, które ustanowiono dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r.
Uczniowie klas piątych i szóstych ...

więcej i galeria zdjęć
Konkurs "Krzyżówka Matematyczno-przyrodnicza"
Uwaga!
Konkurs na krzyżówkę matematyczno-przyrodniczą dla uczniów klas IV-VI


Krzyżówka ma zawierać co najmniej 20 haseł, które występują zarówno na lekcjach matematyki jak i przyrody. Rozwiązaną krzyżówkę dostarczamy wraz z określeniami poziomo/pionowo na kartonie formatu A3, w estetycznej szacie graficznej. Z liter występujących w krzyżówce układamy hasło o tematyce przyrodniczej lub matematycznej.

Prace oddajemy do 07.12.2015 do pani Mileny Krysiak.Zwycięzca otrzyma dyplom i nagrodę.
Informacje dla nauczycieli...
widoczne po zalogowaniu
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016

wykaz
Programy realizowane w naszej szkole