26 Maj 2017 05:26
Menu
Z życia szkoły
Kolejne podium dla M...
O EDUPARKU w Katowicach
Ortograficzne podium
Wyniki konkursu "Kan...
Międzynarodowy Dzie...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
RAJD ROWEROWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA PABIANIC
Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Wzorem lat poprzednich rozpoczynamy przygotowania do udziału w rajdzie rowerowym. Wbrew pozorom pozostało nam już niewiele czasu, ponieważ rajd odbędzie się 10 czerwca 2017r. Dlatego też gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w nim.
Jednocześnie przypominamy, iż warunkiem wystartowania jest podanie swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz uiszczenie wpisowego w kwocie 6 zł.
Tradycyjnie już wpłaty i zapisy zbiera p. Edyta Makowska ( sala 11). Bardzo prosimy o zadeklarowanie swojego udziału w rajdzie w nieprzekraczalnym terminie 1.06.17r.
Czeka nas dużo dobrej zabawy, a na mecie losowanie rowerów i różnych nagród rowerowych.

Wszystkich miłośników zabawy i czynnego wypoczynku bardzo gorąco zapraszamy.
Kolejne podium dla Marty!
Marta Plucińska uczennica kl. III c kolejny raz zajęła I miejsce w kategorii KPN w III Długoszowskich Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich Dobroń 2017 oraz III miejsce dla drużyny.
Na tym nie koniec sukcesów naszej uczennicy. I miejsce w punktacji Chellenge Szkolnej Ligi Strzeleckiej za rok 2015 w strzelaniu z broni długiej w grupie szkół podstawowych z wynikiem 1609 pkt - to również ogromny sukces Marty Plucińskiej.
Życzymy dalszych sukcesów w strzelaniu zawsze w 10! Powodzenia!!!
O EDUPARKU w Katowicach
Brak obrazkaW dniach 10 – 12 maja w Katowicach odbył się IX Europejski Kongres Gospodarczy. W trakcie dyskusji pt: „Partycypacja i konsultacje społeczne w praktyce” wręczono nagrody w głosowaniu pt: „Mieszkam Tu”. Realizacja Budżetu Obywatelskiego „EDUPARK” w naszej szkole, w głosowaniu internetowym zebrała 7009 głosów co skutkowało zajęciem I miejsca.
Nagrodę w imieniu Prezydenta Miasta Pabianic odebrała Dyrektor Szkoły Pani Anna Krauzowicz, która ...


więcej
Ortograficzne podium
Brak obrazka12 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Pabianicach odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny ,,Zabawa z baśniową ortografią” , którego uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało w konkursie troje uczniów klas IV: Anna Pakuła (IVa), Małgorzata Cholewińska (IVb) oraz Tymon Malinowski (IVb).
Podczas ortograficznych potyczek uczestnicy konkursu musieli napisać dyktando, rozwiązać baśniową krzyżówkę ortograficzną, wykonać...

więcej
Kangur 2017
16 marca 2017r. w naszej szkole odbył się międzynarodowy konkus "Kangur Matematyczny".Do konkursu przystąpiło 54 uczniów naszej szkoły.Z klas drugich - 30 uczniów, trzecich i czwartych - 15 uczniów,piątych i szóstych - 9 osób.Uczniowie zmierzyli się z niełatwymi zadaniami wymagającymi dużych umiejętności i logicznego myślenia. Miło nam poinformować,że ośmioro uczniów otrzymało wyróżnienia, a uczeń klasy 2a - Piotr Krawczyk został laureatem tego konkursu, uzyskując 83% poprawnych odpowiedzi. Piotruś jest ...

więcej
Międzynarodowy Dzień Ziemi w SP13
Brak obrazkaZ okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs "Ziemia jest tylko jedna, a nas są miliardy". Główną nagrodę otrzymał uczeń klasy VB MATEUSZ GRYS, a wyróżnienie MAJA BINKOWSKA z klasy VIA.
Szkolne Koło Teatralno-Przyrodnicze przygotowało dla uczniów z klas I-IV i grupy przedszkolnej przedstawienie "Królewna Śmieszka i Ekoludki". Młodzi ...

więcej
"Czy znasz swój kraj?"
Brak obrazka14 uczniów z klas V sprawdzało swoją wiedzę w szkolnym konkursie "Czy znasz swój kraj?". Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test, a w drugiej rozpoznawali na slajdach różne zakątki Polski.
Najobszerniejszą wiedzą o naszym kraju wykazali się chłopcy:
Najobszerniejszą wiedzą o naszym kraju wykazali się chłopcy:
JAKUB GADAWSKI (94% poprawnych odpowiedzi)
MIŁOSZ MIELCZAREK (88% poprawnych odpowiedzi)
JAKUB KANIA (86 % poprawnych odpowiedzi)

Gratulacje dla zwycięzców.
Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017

wykaz


W dodatkowych dniach wolnych nie ma zajęć dydaktycznych.
Szkoła zgodnie z przepisami zapewnia opiekę świetlicową wszystkim potrzebującym uczniom.
Informacje dla nauczycieli ...
... widoczne po zalogowaniu.
Programy realizowane w naszej szkole