24 Maj 2015 08:55
Menu
Z życia szkoły
Wystawiamy "Calinecz...
Uczniowie klas IV-VI...
Sukcesy sportowe czw...
Konkurs matematyczny
Powiatowy Konkurs-PA...
Dla uczniów od nauczycieli
WebQuest - Wynalazki
WebQuest - Bądź bezpieczny w sieci
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym
Szkoła Podstawowa nr 13 im. S.Sempołowskiej w Pabianicach zaprasza do złożenia oferty na remont sali gimnastycznej wraz z pracami dekarskimi.

Szczegóły w materiałach do pobrania.


zapytanie ofertowe
Spot z naszym udziałem :-)
25 marca braliśmy udział w nietuzinkowym wydarzeniu. W ramach Pabianickiej Społecznej Kampanii Przeciwko Dopalaczom pod hasłem "Cała Polska o tym trąbi, bierzesz dopy będziesz ZOMBIE" kolejny raz zawitał do nas p.Dobromir Makowski. Tym razem przybył ze swoją ekipą aby z udziałem uczniów naszej szkoły (klas IV-VI) nakręcić spot reklamowy. To część projektu profilaktyki RapPedagogia "Młodzi dla Młodych - Kampania przeciw Dopalaczom".
Spot jest już zmontowany i możemy zobaczyć efekt naszej wspólnej pracy.

Zobacz spot
Ostatnie w tym roku szkolnym zebrania
Na wniosek Rodziców ulega zmianie termin ostatniego w tym roku szkolnym zebrania. Zamiast 26 maja (Dzień Matki) odbędą się 21 maja (czwartek). Po zebraniach odbędą się konsultacje.

Zebrania dla rodziców uczniów z klas I-III rozpoczną się o godz. 16.30 natomiast dla rodziców uczniów klas IV-VI o godz. 17.00. Konsultacje od godziny 17.30 - 18.30

Serdecznie zapraszamy.
Wystawiamy "Calineczkę" poza szkołą
Brak obrazkaPo premierze w Dniu Otwartym i występie dla uczniów naszej szkoły i przedszkoli klasa 3b zaprezentowała bajkę "Calineczka"w dwóch innych placówkach. W piątek 24.04 nasza siostra Helena zaprosiła nas do przedszkola prowadzonego przez Siostry Córki Bożej Miłości. Dzieci ...

więcej
"Tajemnice przyrody"
Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs przyrodniczy dla wszystkich uczniów klas IV-VI. Uczniowie odpowiadali na różnorodne pytania w swoich kategoriach wiekowych. Z każdej klasy wyłonione zostały osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi.

więcej
Sportowe sukcesy czwartoklasistów
Kolejne laury na sportowej niwie zdobyli tym razem uczniowie klas czwartych.
III miejsce w kategorii juniorów do lat 18, w edycji zimowej 2014/2015 Łódzkiej Ligi Golfa zajął Maksymilian Marczak – uczeń klasy IV b. Maks jest także zdobywcą I miejsca HCP 54 w IV Turnieju Golfowym „Pierwszego Kwiatka” w kwietniu 2015r.
Miłosz Domagała kl. IV a i Szymon Pusz kl. IV b zdobyli medale w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w marcu w Moszczenicy. Miłosz I miejsce i złoty medal w kategorii wagowej do 59 kg, Szymek brąz i III miejsce w kategorii wagowej do 32 kg.

Naszym małym, wielkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Moc musi być z nami!!!
Już po raz kolejny zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich miłośników jazdy rowerowej i dobrej zabawy. 13 czerwca odbędzie się rajd rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic. W ubiegłym roku zdobyliśmy puchar. Czas więc wielki sukces powtórzyć. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły. Warunkiem przystąpienia do rajdu jest wpisanie się na listę oraz wpłata 5 złotych tytułem wpisowego. Należy też podać swój pesel.

Wszystkich, którzy chcieliby ponownie być sprawcami naszego wspólnego sukcesu, prosimy o zgłaszanie się do koordynatorów rajdu pani Edyty Makowskiej oraz Moniki Mettler. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 27 maja.

Liczymy na szeroki odzew i wierzymy, że moc znów będzie z nami.
Sukces w Suchedniowie
Kolejny występ Adriana i kolejny sukces!

Suchedniów 25 kwietnia 2015r. to miejsce, w którym Adrian Krawczyk z klasy Vb odniósł swój kolejny sukces w badmintonie. Tym razem w grze podwójnej podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.
Serdecznie gratulujemy!!!!
Matematyczne potyczki - konkurs
Brak obrazka21 kwietnia w naszej szkole odbyła się 10. już edycja konkursu dla klas II „Matematyczne Potyczki”. Tym razem tematem przewodnim był postęp techniczny i wynalazki. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły drugoklasistów z pabianickich podstawówek. Podczas gorącej rywalizacji, oprócz rozwiązywania zadań rachunkowych i logicznych, mistrzowie matematyki zmierzyli się m.in. w serii zadań na czas. Przygotowane przez jednego z naszych rodziców ...


więcej i galeria zdjęć
Informacje dla nauczycieli
Informacje widoczne po zalogowaniu.
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015

wykaz
Programy realizowane w naszej szkole